Publication •  23.09.2022

Corteva Agriscience профінансувала забезпечення хлібом постраждалих українців

Something went wrong. Please try again later...
 

За сприяння компанії інклюзивна пекарня Good Bread виготовила 7000 хлібин, які отримали люди на звільнених територіях та поблизу фронту.

Щоб допомогти із забезпеченням їжею українцям на звільнених територіях та на територіях, наближених до лінії фронту, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант інклюзивній пекарні Good Bread, яка після звільнення від окупантів сіл на Київщині та Чернігівщині організувала проєкт для забезпечення постраждалих хлібом. Загалом за підтримки Corteva було спечено близько 7 тисяч буханців хліба, які роздали на звільнених територіях, а також в районі Краматорська (Донецька область). 

Good Bread – інклюзивна пекарня, мета якої створити місця для соціалізації та адаптації людей з ментальною інвалідністю (розумовою відсталістю, аутизмом, синдромом Дауна тощо). За три роки існування пекарня задіяла майже 50 осіб та створила унікальне інклюзивне середовище, яке дозволяє людям з інвалідністю ставати справжніми професіоналами своєї справи та досягати успіхів. Corteva вже другий рік поспіль підтримує пекарню і на початку 2022 виділила їй грант на виготовлення обідів для людей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах без домівок. Але з початку широкомасштабного військового вторгнення росії на територію України, пекарня переключилася на виготовлення хліба для постраждалих українців. Corteva, яка активно підтримає Україну та однією з перших міжнародних компаній чітко заявила про свою позицію, вийшовши з російського ринку, підтримала новий проєкт партнерів.

«З перших днів широкомасштабної війни росії проти України питання продовольчої безпеки особливо загострилося в нашому суспільстві, адже війна - це лихо, яке позбавляє українців життя, майна та доступу до продуктів харчування, особливо на окупованих та прифронтових територіях. У Corteva ми не можемо стояти осторонь цієї проблеми і долучаємося до гуманітарних та благодійних ініціатив, які допомагають постраждалим. Ми розділяємо цінності наших давніх друзів з пекарні Good Bread і пишаємося можливістю підтримувати їх у цій благородній місії», - говорить Анна Бабіч, менеджерка з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі

​​​​​«Людей, яким потрібен хліб, не стає менше. Ми дізнаємось про нові місця, куди складно доїхати, де живуть переселенці, де постійні обстріли. Чернігівська область, Харківська, Донецька. Там чекають наш хліб і ми будемо пекти, поки є люди, яким це потрібно. Ми годуємо людей разом з вами. Самотужки ми би не впорались. Кожен з вас, кожен ваш донат - це хліб. Тому ми дуже вдячні Corteva, завдяки яким ми випекли майже 7 000 хлібин. Важливо, коли великий бізнес розуміє свою відповідальність та достримується в діяльності найвищих етичних принципів, адже тільки за умови спільної роботи ми маємо шанси на перемогу», - говорить Владислав Малащенко, засновник пекарні Good Bread.

Дізнатися про інші напрями допомоги Corteva Agriscience можна на сайті за посиланням