Press Release •  01.06.2023

Corteva Agriscience оголошує про зміну керівництва в Україні

Something went wrong. Please try again later...
IMG-Corteva_logo-Corteva-EU-UA-V1  

Оскільки аграрний ринок в Європі вимагає адаптації до динамічних та складних умов, міжнародна сільськогосподарська науково-дослідна компанія Corteva Agriscience оголошує про зміну свого керівництва в Україні: з 1 червня 2023 року Сергій Харін обіймає нову посаду в Угорщині, а Олександр Дмитрієв, колишній керівник відділу продажів, маркетингу та комерційної ефективності, стає керівником країни в Україні.

Олександр має багатий досвід і знання, пропрацювавши в комерційних відділах підприємств кількох галузей більше 20 років. Протягом п’яти років у Corteva в Україні він досяг значних успіхів у впроваджені ефективних принципів та моделей взаємодії, а його досвід і знання у сфері продажів і маркетингу разом із стратегічним мисленням і здатністю до ефективної реалізації стратегії сприятимуть подальшому зростанню та успіху Corteva в Україні.

Сергій Харін обійме нову посаду керівника країни в Угорщині, щоб зміцнити бізнес компанії, засновуючись на значному успіху в Україні.

«Ми в Corteva з нетерпінням чекаємо на продовження успішного партнерства з українськими фермерами, і наша відданість наданню якісних продуктів і послуг залишається незмінною під новим керівництвом. Ми продовжуватимемо тісно співпрацювати з фермерами, щоб зрозуміти потреби їхнього бізнесу та розробити рішення, які допоможуть їм досягти поставлених цілей, – сказав Олександр Дмитрієв, новопризначений регіональний керівник Corteva Agriscience в Україні. – Я хотів би подякувати Сергію Харіну за міцний фундамент, який він побудував під час перебування на посаді керівника країни, і його досвід створив для мене чудовий прецедент, щоб я міг наслідувати міцну спадщину, яку він залишив, та продовжувати її розвивати».

«Для мене було честю сприяти зростанню та успіху Corteva в Україні та працювати пліч-о-пліч з українськими фермерами протягом багатьох років, і я з нетерпінням чекаю можливості розбудовувати міцні відносини з нашими клієнтами в Центральній та Східній Європі, – прокоментував керівник країни в Угорщині Сергій Харін. – Я радий вітати Олександра та впевнений, що під його керівництвом Corteva продовжить процвітати та надавати виняткові продукти та послуги нашим шановним українським фермерам».