Publication •  07.02.2024

Corteva та Ощадбанк пропонують фермерам пільгову програму кредитування закупівлі насіння

Something went wrong. Please try again later...
Oshchadbank+Corteva  

Corteva, Inc., глобальна винятково сільськогосподарська компанія, спільно з державним АТ «Ощадбанк» представляють українським агровиробникам партнерську програму пільгового кредитування на закупівлю насіння соняшнику, кукурудзи та озимого ріпаку преміальної генетики бренду Pioneer®.

У програмі можуть брати участь фермери, які бажають придбати насіння Pioneer® на суму від 200 тисяч гривень. Відсоткова ставка за позиками починається від 0,01% річних у гривні та залежить від графіку погашення, терміну кредитування та наявності застави. Максимальний термін кредитування — 12 місяців. Щоб подати заявку на участь, фермерам необхідно звернутися до торгового агента Corteva у своєму регіоні.

При видачі кредиту відсутня комісія за надання позики. Позичальники за цією програмою надаватимуть Ощадбанку спрощений перелік документів та можуть розраховувати на пріоритетний розгляд заявки, а також скорочений час на прийняття рішення щодо кредитування.

«Corteva працює з українськими фермерами пліч-о-пліч, активно підтримуючи їх під час війни. Компанія вважає Україну одним з ключових гравців на продовольчому ринку в регіоні та робить все можливе, щоб допомогти виробникам забезпечувати продовольчу безпеку країни та світу», — заявила фінансова керівниця Corteva Agriscience в Україні, країнах Центральної Азії та Кавказу Олена Дуніна.                                                        

«Ощадбанк продовжує збільшувати кількість партнерських програм для підприємців, покликаних надати доступ до фінансування на пільгових умовах для відновлення та розвитку бізнесу. Цього вдається досягати завдяки співпраці з такими провідними компаніями, як Corteva. Стратегічна ціль цього та інших партнерств – підтримка економіки держави під час повномасштабної війни», — зазначила Наталя Буткова-Вітвіцька, членкиня правління Ощадбанку, відповідальна за послуги мікро-, малого та середнього бізнесу.