Article •  03.08.2021

Організаційні зміни – Віталій Коверник

Something went wrong. Please try again later...

Corteva Agriscience оголошує про організаційні зміни в комерційній команді українського бізнесу – з 9 серпня 2021 року Віталій Коверник залишає посаду Комерційного директора Corteva Agriscience з особистих причин.

«Ми високо цінуємо та дякуємо Віталію за його вагомий внесок в розвиток Corteva Agrisciencе, зокрема, успішне впровадження мультиканальної мультибрендової стратегії, яка дозволила компанії розширити присутність на українському ринку, - прокоментував Сергій Харін, керівник бізнесу Corteva Agriscience в Східній Європі. – Ми з розумінням та повагою ставимося до рішення Віталія, і бажаємо йому успішного продовження розвитку кар’єри».

Віталій Коверник працював в команді Corteva Agriscience Україна з 1 червня 2020 року. Він очолював команди з продажів насіння та ЗЗР, а також відповідав за роботу з ключовими клієнтами та розвиток бізнесу. До цього часу Віталій обіймав посади напрямку продажів та маркетингу в компанії DuPont, яка є попередником Corteva Agriscience. У 2017-2018 роках очолював трансформаційний офіс сільськогосподарського підрозділу DowDuPont у Центральній та Східній Європі.

«Я завжди розділяв і продовжую розділяти цінності Corteva Agriscience збагачувати життя виробників і споживачів для розвитку майбутніх поколінь. Corteva – визнаний світовий лідер сільського господарства, що має сильну експертизу та одну з найпотужніших команд в Україні, і я пишаюся тим, що був її частиною. Моє рішення рухатися далі пов’язане з особистими обставинами, і я буду радий можливостям співпраці з Corteva Agriscience в нових напрямках. Я вірю в успішність стратегії, яку Corteva впроваджує на світовому і українському ринку зокрема», — підкреслив Віталій Коверник.