Crop field sunrise on horizon

Про DowDuPontTM

Провідні інновації у сільському господарстві, науці про матеріали та спеціальних продуктах 

Наше об'єднання

DowDuPont разом несе спільний портфель продуктів Dow та DuPont, двох інноваційних наукових компаній, які займають лідируюче місце в галузях сільського господарства, матеріалознавства та спеціальних продуктів. 


Sunlight behind hand holding plant

Подальше розділення

Кожне з подальших відокремлень підтримує потужна комбінація продуктових портфелів, ресурсів та можливостей від Dow та DuPont. Вони матимуть краще позиціонування, ніж їхні попередники, та зможуть продовжувати рух інновацій для забезпечення першокласних рішеннь для наших споживачів, а також якіснішого надання послуг громадам в усьому світі.

Smartphone taking photo of plants

Майбутні можливості

Наша спільна спадщина вражає, але значним потенціалом DowDuPont є намір створити три незалежні компанії, можливості та найважливіші внески яких ще попереду.

Men analyze plants with tablet

Майбутній розвиток

Після завершення подальшого розділення майбутні компанії залишаться відданими передовим дослідженням і розробкам, спираючись на технологічні можливості світового рівня, що забезпечуватиме широкий спектр висококласних продуктів та рішень.

Aerial shot of river

Прагнення до стійких рішень

Кожна нова компанія буде прагнути підтримувати стійкість, використовувати науку та інновації для вирішення світових проблем та підтримувати найкращу культуру безпеки у своїй сфері.

Відвідайте DowDuPont