27.05.2019

Загальноукраїнський Конкурс врожайності "Pioneer Максимум"

Something went wrong. Please try again later...

Оголошено результати конкурсу 2019 року!

 

Будь ласка, переходьте за посиланням для більш детальної інформації.

ПРАВИЛА ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ВРОЖАЙНОСТІ «PIONEER МАКСИМУМ 2019»

1.       Загальноукраїнський конкурс врожайності «Pioneer Максимум», (далі-«Конкурс») проводиться компанією  ТОВ «Піонер Насіння Україна», серед сільгоспвиробників України в двох номінаціях: «Кращий врожай гібриду кукурудзи Pioneer» і «Кращий врожай гібриду соняшнику Pioneer».

Конкурс проводиться у 3-х агро-кліматичних зонах та у зоні  на зрошенні: 1) Полісся; 2) Лісостеп; 3)  Степ;   та у зоні  4) На зрошенні.

В кожній з 3-х агро-кліматичних зон будуть визначені 1, 2 і 3 місця в кожній номінації, а в зоні на зрошені буде визнечено лише 1 місце переможця в кожній номінації.

2.       Учасником Конкурсу є спеціаліст господарства, який відповідає за вирощування гібриду Pioneer. В Конкурсі заборонена участь співробітникам компанії «ТОВ «Піонер Насіння Україна» та членам їх родин.

3.       Вимоги до Учасників:

·         Учасником конкурсу може бути будь-яка юридична особа України /підприємець, який вирощує в своєму господарстві в сезоні 2019 року мінімум 300 га кукурудзи та/ або 100 га соняшнику.

·         Розмір поля, яке приймає участь в Конкурсі повинен бути не менше ніж 50 га.

·         ЗАЯВКА на  участь в Конкурсі оформляється окремо на кожну ділянку під один гібрид.  Максимальна кількість анкет від спеціаліста/агронома відповідального за вирощування – 1 (в кожній номінації). Максимальна кількість анкет від одного господарства – необмежена, але в заліку приймається від господарства лише одне поле з максимальним показником врожайності.

4.       Термін подачі заявки на участь у Конкурсі – з 22 травня до 15 вересня 2019 року. З питань подачі Заявки, господарства звертаються до представника / агронома-консультанта бренду Pioneer, в своєму регіоні (також заявку можна знайти на сайтах www.pioneer.ua  та www.сorteva.com.ua ).

5.       За тиждень перед збором врожаю, господарство повинно проінформувати та запросити агронома-консультанта компанії «a», щодо здійснення фіксації показників врожайності.

6.       Оцінка врожайності відбувається під час збору врожаю кукурудзи або соняшнику силами та коштами господарства, що приймає участь в Конкурсі, методом збору залікових контрольних ділянок в присутності агронома-консультанта та регіонального/ територіального керівника бренду Pioneer які засвідчують цей результат в Акті збору врожаю.

7.       Результати у вигляді Актів збору отриманої врожайності приймаються для участі в Конкурсі у перерахунку до залікової врожайності при кондиційній вологості до 01 грудня 2019 року.

8.       Призи господарствам, що перемогли в Конкурсі: 1 місце – 15 посівних одиниць (далі п.о.) насіння інноваційних гібридів Pioneer, 2- місце – 10 п.о. насіння інноваційних гібридів  Pioneer, 3 місце – 5 п.о. насіння інноваційних гібридів  Pioneer. Також, агрономи господарств, що перемогли, отримають призи, згідно умов конкурсу.

9.       Максимальна вартість подарунків та фасування п.о. визначається компанією ТОВ «Піонер Насіння Україна»  (фасування – виходячи із розрахунку 1.п.о. кукурудзи = 80 тис. насінин, 1.п.о. соняшнику = 150 тис. насінин).

10.   Факт передачі призів у виглядів п.о. в кількості згідно правил Конкурсу, передбачає продаж кожної посівної одиниці за 1,20 грн. включаючи ПДВ, із належним оформленням видаткової накладної завіреної підписами та печатками з двох сторін із зазначенням посади та ПІБ підписантів.

11.   Всі учасники надають свою згоду на отримання, обробку, використання та зберігання своїх персональних даних у відповідності до ЗУ «Про захист персональних даних» від 01.06.2010р.  Всі Учасники дають свою згоду щодо публікації результатів Конкурсі (урожайність, технологія обробітку та ін. інформація) за їх участю в мережі Інтернет, ЗМІ, на сайтах www.pioneer.ua та www.сorteva.com.ua, а також на сайтах партнерів  бренду Pioneer, в друкованих матеріалах компанії. 

12.   Всі Учасники, що порушили хоча б одне з правил участі, виключаються  з участі в Конкурсі на будь-якому етапі.

 

Чесність і прозорість - основні принципи конкурсу.

Виробляючи найкращі продукти, надаючи найкращі послуги та інформацію, ми створюємо та розширюємо можливості сільгоспвиробників для отримання найвищої віддачі (доходу) з кожного гектара гібриду Pioneer.

З питань оформлення і подачі ЗАЯВКИ на участь у Конкурсі звертайтеся до Торгового агента Pioneer в своєму регіоні.