Приймайте участь у Вікторині!Бажаєте отримати спеціалізований агрономічний сервіс?
Якщо так, то швидше беріть участь у Вікторині від Brevant™ seeds!

За результатами Вікторини будуть обрані 3 переможці, що отримають аналіз грунту у своєму господарстві та подальші рекомендації від Агрономічної служби Corteva Agriscience.

Стати переможцем дуже просто:

• Вподобайте сторінку Corteva UA y Facebook
• Перейдіть за посиланням www.qrs.ly/fgciwqo та відповідайте на питання про гібриди Brevant™ seeds
• Вкажіть контактні дані та скопіюйте посилання на свій Facebook профіль
• Серед всіх учасників, які нададуть правильні відповіді буде проведено розіграш за допомогою random.org 07 травня 2021 р.

Вікторина триває з 19 квітня по 6 травня 2021 р.

P.S. – відповіді на питання Ви можете знайти переглянувши відео з проектів “Фокус на соняшник Brevant™ seeds” www.qrs.ly/ztciwrh та “Фокус на кукурудзу Brevant™ seeds” www.qrs.ly/89ciwrk

Деталі та умови  Вікторини розміщені на офіційному сайті www.corteva.com.ua . Короткі правила Вікторини розміщені на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook Corteva Agriscience (UA) www.facebook.com/CortevaUA. Період дії Вікторини – з 19 квітня 2021 року по 6 травня 2021 року включно. Кількість призів обмежена. Вікторина проводиться на території України, крім Автономної Республіки Крим і зони проведення ООС. 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ВІКТОРИНИ У СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ FACEBOOK від BREVANT™ SEEDS КОМПАНІЇ ТОВ «КОРТЕВА АГРІСАЄНС УКРАЇНА»

 

1. Визначення термінів

1.1 Вікторина– захід, що реалізується в рамках та відповідно до цих правил у соціальній мережі Facebook. Передбачає визначення переможців, що отримають винагороду, серед учасників, що виконали умови участі у Вікторині.

1.2 Учасник Вікторини (далі Учасник) – особа, що надала відповіді на питання про гібриди Brevant™ seeds, які опубліковані за посиланням у Google Form на офіційній сторінці Facebook Corteva Agriscience (UA).

1.2. Переможці Вікторини (далі Переможці) –  троє Учасників, які будуть визначені за допомогою сервісу random.org,  серед всіх Учасників, що надали правильні відповіді на питання про гібриди Brevant™ seeds.

1.3 Організатор Вікторини (далі Організатор) – Товариство з обмеженою відповідальністю «Кортева Агрісаєнс Україна» (ЄДРПОУ 31352075), зареєстроване за адресою: 04070, м. Київ, вул Петра Сагайдачного 1.

1.4 Винагорода – агрохімічний аналіз грунту на площі 100 га, у кількості трьох зразків із вказаної площі. Фонд Винагород становить 3 комплекти агрохімічних аналізів, відповідно до кількості Переможців Вікторини.

2. Умови участі в Конкурсі.

2.1. Для участі у Вікторині Учаснику необхідно:

2.1.1.  Бути зареєстрованим користувачем соціальної мережі Facebook.

2.1.2.  Бути власником або агрономом будь-якого господарства на території України.

2.1.3.  Надати правильні відповіді на питання Вікторини.

2.1.4.  Вподобати офіційний профіль  Corteva Agriscience (UA).

2.1.5. Після проведення визначення Переможців Вікторини, Організатор надішле запит для підтвердження належності Переможця Вікторини до зареєстрованого господарства на території України. У випадку ненадання підтвердження, результати визначення відповідного Учасника Переможцем Вікторини будуть скасовані та Переможця Вікторини буде переобрано за допомогою сервісу random.org.

 

3. Учасники Вікторини. Вимоги до учасників Вікторини.

3.1 Вікторина проводиться на території України, підконтрольній українській владі, за винятком Автономної Республіки Крим та м. Севастополь на підставі прийняття закону «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 №1207-VII, а також низки населених пунктів Донецької та Луганської областей (на підставі указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України», підписаного 13 квітня 2014 року).

4. Термін проведення Вікторини.

4.1 Вікторина проводиться з 19 квітня 2021 року до 6 травня 2021 року включно.

 

5. Визначення Переможців Вікторини

5.1 Визначення Переможців Вікторини буде проведено 7  травня 2021 року.

5.2 7 травня 2021 року буде опубліковано імена 3-х переможців, що отримають Винагороди на офіційній сторінці Corteva Agriscience (UA) в соціальній мережі Facebook.

5.3 Визначення проводиться за допомогою сервісу random.org.

 

6. Винагорода

6.1 Кількість Винагород – 3 комплекти агрохімічних аналізів. Вибір лабораторії для проведення аналізів Організатор Вікторини залишає за собою.

6.2 У разі відмови від отримання Винагороди відповідно до Правил проведення Вікторини її вартість не компенсується грошовим еквівалентом чи іншими видами заохочення.

6.3 Винагорода не підлягає поверненню та обміну.

6.4 Ніякої відповідальності за використання Учасниками отриманих ними Винагород, - результатів аналізів, Організатор не несе. Також Організатор не несе відповідальності за те, що Учасник з будь-яких причин не має можливості використати отриману Винагороду.

6.5 Організатор не несе ніякої відповідальності можливі наслідки використання отриманих Учасниками Винагород.

 

7. Інші положення

7.1 Участь у Вікторині є підтвердженням того, що Учасник розуміє правила Вікторини та дає свою згоду виконувати їх для отримання Винагороди. Організатор залишає за собою право змінювати та/або доповнювати правила Вікторини в період її дії. Такі зміни та/або доповнення правил Вікторини в односторонньому порядку можуть мати місце, якщо Організатор затвердить їх та опублікує на офіційному веб-сайті https://www.corteva.com.ua. Ці зміни та доповнення до правил Конкурсу стають чинними з моменту їх публікації, якщо інше не було вказане в самих змінах та/або доповненнях.

7.2 Якщо виникнуть ситуація та/або обставини, які можуть мати двозначне чи неочевидне тлумачення та/або непорозуміння щодо цих умов та/або питань, які не були визначені цими умовами, Організатор Вікторини залишає за собою право остаточного визначення. У цьому випадку рішення, прийняте Організатором, вважатиметься остаточним та не може бути оскаржене.

7.3 Беручи участь в Вікторині, Учасник дає Організатору згоду та право на включення даних (персональних та/або ідентифікаційних) до баз даних (в тому числі електронних), що використовуються для опрацювання, зберігання, використання (реєстрації, накопичення тощо) даних, у зв’язку з діяльністю Організатора, що отримує такі дані, в тому числі до баз даних, необхідних для складання бухгалтерської, статистичної, фінансової, податкової звітності, а також інших форм звітності, моніторингу чи контролю, що оформляються та ведуться згідно зі стандартами, які використовує Організатор. Учасник та Організатор підтверджують, погоджуються та гарантують, що дані (персональні та/або ідентифікаційні) Учасника, які стають відомі Організатору в ході виконання умов Вікторини, можуть бути включені, зберігатись, опрацьовуватись (використовуватись тощо) в базах даних (в тому числі електронних) як під час виконання умов цієї Вікторини, так і після закінчення його дії. Дані Учасника Вікторини, занесені Організатором до власних баз даних, не можуть бути використані Організатором з метою або за призначенням, що не відповідають правилам цієї Вікторини або вимогам чинного законодавства.

7.4 Беручи участь у Вікторині, Учасник гарантує Організатору, що не було порушення законних інтересів та прав інших осіб, до яких призвела його участь у Вікторині та/або надання згоди на виконання правил Вікторини та/або використання даних (персональних та/або ідентифікаційних) Учасника.

7.5 Конфіденційність. Як складову цієї транзакції, Організатор може збирати, використовувати і розголошувати персональну інформацію про Учасників, зокрема найменування компанії, адресу, номер телефону, електронну адресу та інші контактні дані юридичних осіб з-поміж організацій Організатора та його підрядників. Організатор може надавати персональну інформацію своїм афілійованим особам та зазначеним третім особам, що перебувають у будь-якій країні світу, щоб завершити транзакцію та у цілях, що відповідають положенню щодо конфіденційності: https://www.corteva.com.ua/privacy-policy.html .